Geri Dön

Şükrü ERDEM

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı

Başkanı Takip Et ;

Başkanın Mesajı

Değerli hemşehrilerim; 


31 Mart Yerel seçimlerinde tarihi farkla, sizlerin teveccühü ve desteğiyle belediye başkanı olarak karşınızda bulunmanın onurunu yaşıyorum. Sizlere en içten teşekkürlerimi sunuyor, bu görevi layık gördüğünüz için minnettarlığımı ifade ediyorum.
Görev sürecim boyunca, her birinizin yaşam kalitesini artırmak, sorunlarınıza çözüm bulmak ve ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Erdemli Belediyecilik anlayışıyla bu onurlu görevi devralırken, şeffaf, adil ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğimizi taahhüt ediyorum. 


Bugün burada, sadece bir belediye başkanı olarak değil, bir komşunuz, bir dostunuz olarak hizmet seferberliği için göreve geldiğimi belirtmek isterim. Bakanlık dönemim boyunca Mustafakemalpaşa’yı ihya eden projeleri hayata geçirdiğim gibi Belediye Başkanlığı sürem boyunca da tarihi hizmetleri ilçemize kazandıracağız. Hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha güzel, daha yaşanabilir ve daha refah içinde bir yer haline getireceğimize yürekten inanıyorum.

Sizlerin görüşleri, önerileri ve katılımı bizim için her zaman en değerli rehber olacaktır. Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak ulaşılabilirlik ilkesiyle her an kapımız siz değerli hemşehrilerimize açık. Bu süreçte, ilçemizin her köşesine eşit hizmet götürmek, her bir vatandaşımızın sorunlarına çözüm üretmek ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız.


Birlikte daha güçlü, daha mutlu ve daha umut dolu bir Mustafakemalpaşa inşa edeceğimize olan inancımla, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İlçemizi aydınlık yarınlara taşımak için gösterdiğiniz güven ve destek için sonsuz teşekkürler.