Türkçe
/ /

BAŞKAN'IN MESAJI

Kıymetli Hemşehrilerim ;

31 Mart seçimleri sonucunda  sizler Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı görevini bana tevdi ettiniz. Bu bağlamda siz değerli halkıma teşekkürü bir borç biliyorum. Büyük bir hamle olarak başlatacağımız alt yapı çalışmalarımız ve  yeni belediyecilik anlayışımızın getirdiği birçok yenilik için adım atılacaktır.

Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak ilçemizin gelişmesi ve çağdaş bir çizgiye ulaşması noktasında çok büyük bir gayret çaba sarf edeceğiz. Hizmet sunumunda hiçbir ayrım yapılmayacaktır, çalışmalarımızın önceliğini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Bizler biliyoruz ki; siz değerli halkımızın bizlerden olan hizmet beklentisi büyük. Ne mutlu ki bizler, sizlere bu güveni vermişiz. Bu bağlamda sizleri mahcup etmeden ilçemizin tüm hizmetlerini sırası ile yerine getireceğiz.

Etkin,  verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bizler gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite, çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, sosyal belediyecilik, çevreye saygılı olma prensiplerine bağlı kalarak yol alacağız.

Bizler hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmayı ve bire bir diyalog kurmayı tercih edeceğiz.

Daha yaşanabilir ve çağdaş bir Mustafakemalpaşa’ya kavuşmak ümidi ile sizlerin de desteğini yanımızda hissederek, çalışmalarımızı Mustafakemalpaşa’mıza yaraşır bir şekilde sürdüreceğiz.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle ilçemizi layık olduğu düzeye taşımak bir cazibe merkezi haline getirerek vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Büyük düşündünüz ve bizleri bağrınıza bastınız. Her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

 

Mehmet KANAR

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI

E-Bülten Üyelik